O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Zaręba  zapewnia kompleksową pomoc prawną skierowaną do Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Siedziba Kancelarii mieści się w Poznaniu.

 

Kancelaria zorientowana jest na świadczenie profesjonalnych usług prawnych skierowanych do najbardziej wymagających Klientów. Gruntowne przygotowanie merytoryczne, doświadczenie i pełne zaangażowanie w realizację powierzonych nam zadań stanowią o naszej skuteczności i pozwalają realizować politykę wysokiej jakości usług. Klienci Kancelarii mogą liczyć na zindywidualizowane podejście do każdej sprawy, żelazną konsekwencję w dążeniu do realizacji założonych celów i rzetelną, miłą obsługę. W relacjach na linii Klient - radca prawny dbamy o pełną transparentność, zachowanie zrozumiałego dla obu stron dialogu i otwartość. Jesteśmy dyskretni i zawsze bezwzględnie dochowujemy tajemnicy powierzonych nam informacji.

 

Założycielem Kancelarii jest radca prawny Sylwia Zaręba. Ukończyła z wynikiem bardzo dobrym studia prawnicze na Uniwersytecie im.  Adama  Mickiewicza w Poznaniu. W 2008r. po odbyciu trzyletniej etatowej aplikacji sądowej zdała egzamin sędziowski. Przez kilka lat pracowała jako asystent sędziego w Sądzie Okręgowym w Poznaniu, a od 2012r. jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, spadkowym, gospodarczym, prawie pracy, upadłościowym i naprawczym oraz  karnym. Szczególnie interesuje się prawem medycznym, ma duże doświadczenia w sprawach związanych z  błędami lekarskimi oraz ochroną dóbr osobistych a także w prowadzeniu spraw dotyczących ustalania nieważności umów dotyczących tzw. "kredytów frankowych".

 

Zapraszamy do współpracy :-)